NAVŠTIVTE NAŠE DALŠÍ WEBY (objednávky Vám rádi sloučíme za jedno poštovné):

www.vseprozdravi-tcm.cz

www.tiande-tcm.cz

 

 

Získejte slevu a další výhody!

Rádi byste nakupovali esenciální oleje a výrobky Young Living pravidelně a za zvýhodněné ceny? Využijte možnosti registrace, která Vám přinese celou řadu výhod. Více informací čtěte zde...

 

ONLINE KATALOG VÝROBKŮ

společnosti Young Living

Katalog produktů Young Living 2019

 

PRŮVODCE "JAK SE NALÍČIT"

se Savvy Minerals (online katalog)

Katalog: Líčení se Savvy Minerals - jak na to?

 

DOPORUČUJEME:

Kosmetika RosMarina

www.stistko.info

Lesní klub Modřínek


O esenciálních olejích » Kvalita Young Living
Seed to Seal

Seed to SealSpolečnost Young Living nastavuje u esenciálních olejů standardy čistoty a autentičnosti. Pečlivě monitoruje každý krok výroby olejů od začátku až do konce prostřednictvím jedinečného procesu Seed to Seal® („od semínka po uzávěr“), který zajišťuje čistotu každého esenciálního oleje a ochraňuje živoucí energii obsaženou v každé lahvičce.

Již déle než dvě desetiletí společnost soustavně dohlíží na každý krok tohoto postupu nejen ve svých vlastních globálních farmách, ale také u svých důsledně kontrolovaných partnerských farem. Tento nedostižný závazek kvality znamená, že se můžete spolehnout, že esenciální oleje společnosti Young Living a výrobky tyto oleje obsahující, které používáte u Vás doma, jsou bezpečné a účinné.

Seed to Seal

Setba

Silné a účinné esenciální oleje pocházejí z osiv a rostlin, které byly odborníky ze společnosti Young Living ve spolupráci s univerzitními experty prověřeny ohledně jejich potenciálního obsahu esenciálních olejů.

Obdělávání

Farmy společnosti Young Living, rozeseté po celém světě, se věnují zdokonalování těch nejlepších metod pěstování a sklizně. Odborníci společnosti také cestují po celém světě a navštěvují spolupracující farmy, aby zkontrolovali, zda jejich procesy pěstování a obdělávání půdy vyhovují vysokým standardům. Tyto postupy zajišťují trvalý zdroj esenciálních olejů, které splňují náročné standardy kvality společnosti Young Living.

Destilace

Young Living v procesu destilace kombinuje staré a moderní techniky, je uznáván jako inovátor v oblasti destilací silic. Používá vlastní jemnou techniku destilace při nízkém tlaku a teplotě, kdy je extrakce esenciálního oleje nejúčinnější. Pro vybrané oleje je používána metoda lisováním za studena a u pryskyřice metoda poklepáním.

Testování

Společnost Young Living nebude nikdy akceptovat ředěné, ošizené nebo znečištěné oleje. Aby společnost mohla garantovat trvalou kvalitu, jsou oleje testovány ve vlastních laboratořích společnosti Young Living i v zařízeních třetích stran, aby byla jistota, že splňují přísné specifikace, překračují mezinárodní standardy a obsahují optimální množství přírodních bioaktivních složek.

Uzavírání

Společnost Young Living dokončuje svůj proces Seed to Seal (Od semínka po uzávěr) ve své továrně o rozloze téměř 10 000 čtverečních metrů ve Spanish Fork v Utahu. Díky používání nejmodernějších zařízení je každý esenciální olej pečlivě stočen do ochranné lahvičky z tmavého skla a připraven vydat se na cestu k zákazníkům po celém světě.

Seed to Seal - 5 steps

MzBlZWY0