NAVŠTIVTE NAŠE DALŠÍ WEBY (objednávky Vám rádi sloučíme za jedno poštovné):

www.vseprozdravi-tcm.cz

www.tiande-tcm.cz

 

 

Získejte slevu a další výhody!

Rádi byste nakupovali esenciální oleje a výrobky Young Living pravidelně a za zvýhodněné ceny? Využijte možnosti registrace, která Vám přinese celou řadu výhod. Více informací čtěte zde...

 

ONLINE KATALOG VÝROBKŮ

společnosti Young Living

Katalog produktů Young Living 2019

 

PRŮVODCE "JAK SE NALÍČIT"

se Savvy Minerals (online katalog)

Katalog: Líčení se Savvy Minerals - jak na to?

 

DOPORUČUJEME:

Kosmetika RosMarina

www.stistko.info

Lesní klub Modřínek


O esenciálních olejích » O esenciálních olejích
O esenciálních olejích

Esenciální oleje jsou aromatické kapaliny obsažené v keřích, květech, stromech, kořenech, křovinách, pryskyřicích a semenech. Tyto oleje, známé také jako živoucí energie z přírody, obsahují jedinečné látky, které přinášejí vynikající výsledky. Esenciální oleje se extrahují z rostlinných zdrojů parní destilací a jsou vysoce koncentrované, mnohem silnější než sušené byliny. Esenciální oleje hojně používaly staré kultury v dávných dobách a existuje řada způsobů, jak je zařadit do dnešního každodenního života, například ve formě inhalace nebo aplikace na pokožku.

Esenciální oleje jsou cennými zdroji díky rozsáhlým přínosům, které poskytují tělu i mysli. Ze studií vyplývá, že esenciální oleje stimulují jak psychickou, tak fyzickou stránku člověka. Tyto oleje jsou často považovány za chybějící článek v moderním lékařství – článek, který by spojil poznatky a praxi Východu i Západu, a který by zlepšoval fyzickou kondici a emoční i duchovní pohodu.

Závazek společnosti Young Living plnit ty nejvyšší kvalitativní standardy je zárukou, že poskytujeme čisté esenciální oleje s komplexní a optimální směsí rostlinných sloučenin pro zajištění maximální účinnosti a výsledků.


esenciální oleje Young Living

NTY0ZGRmN