NAVŠTIVTE NAŠE DALŠÍ WEBY (objednávky Vám rádi sloučíme za jedno poštovné):

www.vseprozdravi-tcm.cz

www.tiande-tcm.cz

 

 

Získejte slevu a další výhody!

Rádi byste nakupovali esenciální oleje a výrobky Young Living pravidelně a za zvýhodněné ceny? Využijte možnosti registrace, která Vám přinese celou řadu výhod. Více informací čtěte zde...

 

ONLINE KATALOG VÝROBKŮ

společnosti Young Living

Katalog produktů Young Living 2019

 

PRŮVODCE "JAK SE NALÍČIT"

se Savvy Minerals (online katalog)

Katalog: Líčení se Savvy Minerals - jak na to?

 

DOPORUČUJEME:

Kosmetika RosMarina

www.stistko.info

Lesní klub Modřínek9. 4. 2017 - Je vaše pokožka připravena na léto?

Myrha esenciální olejDlouhá zima zanechala své stopy a řada z nás stále marně touží po teplejších dnech ozářených sluncem. Neustálé střídání pobytu ve vytopených budovách a pobíhání venku v mrazivém vzduchu může vést k tomu, že se vaše pleť vysuší a ochabne - nadešel čas využít účinků esenciálních olejů k posílení zdraví vaší pokožky!

Esenciální olej z myrhy (Commiphora myrrha), odedávna považovaný za elixír hýčkající kůži, je zastávkou pro každého, kdo chce své pleti dopřát něco mimořádného. Egypťané a rovněž Arabové olej používali k udržení zdravé pokožky, k prevenci jejího předčasného stárnutí a ke zklidnění podřené a rozpraskané kůže.

Mnozí oceňují význam tohoto biblického oleje, o němž je zmínka na 156 místech v bibli, právě v této roční době. Tento olej bohatý na antioxidanty má hřejivou, dřevitou vůni a řadu prospěšných vlastností, od schopnosti čistit a regenerovat až po doplnění energie a povzbuzení.

 

Vyzkoušejte tuto slibnou vlastnoručně vyrobenou masku a objevte svou vnitřní Kleopatru:

Smíchejte 2 polévkové lžíce medu se 3 kapkami esenciálního oleje z myrhy. Naneste na čistý, navlhčený obličej a po 20 minutách opláchněte.

 

Zdroj: www.youngliving.org

 

Mzk4MT