Nakupujte čisté květinové vody (hydroláty) z kolekce Provence. K dispozici do vyprodání zásob.Je vaše pokožka připravena na léto?

Myrha esenciální olejDlouhá zima zanechala své stopy a řada z nás stále marně touží po teplejších dnech ozářených sluncem. Neustálé střídání pobytu ve vytopených budovách a pobíhání venku v mrazivém vzduchu může vést k tomu, že se vaše pleť vysuší a ochabne - nadešel čas využít účinků esenciálních olejů k posílení zdraví vaší pokožky!

Esenciální olej z myrhy (Commiphora myrrha), odedávna považovaný za elixír hýčkající kůži, je zastávkou pro každého, kdo chce své pleti dopřát něco mimořádného. Egypťané a rovněž Arabové olej používali k udržení zdravé pokožky, k prevenci jejího předčasného stárnutí a ke zklidnění podřené a rozpraskané kůže.

Mnozí oceňují význam tohoto biblického oleje, o němž je zmínka na 156 místech v bibli, právě v této roční době. Tento olej bohatý na antioxidanty má hřejivou, dřevitou vůni a řadu prospěšných vlastností, od schopnosti čistit a regenerovat až po doplnění energie a povzbuzení.

 

Vyzkoušejte tuto slibnou vlastnoručně vyrobenou masku a objevte svou vnitřní Kleopatru:

Smíchejte 2 polévkové lžíce medu se 3 kapkami esenciálního oleje z myrhy. Naneste na čistý, navlhčený obličej a po 20 minutách opláchněte.

 

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OWNlZm