Nakupujte čisté květinové vody (hydroláty) z kolekce Provence. K dispozici do vyprodání zásob.Vzdáváte svá novoroční předsevzetí?

S blížící se letní sezonou začíná řada z nás hledat způsoby, jak zhubnout a zpevnit své tělo do plavek. Zdravá strava a pravidelné cvičení bývá nelehký úkol a často nedokážeme vytrvat. Jestliže hledáte něco na podporu svých dobrých záměrů, tak už nemusíte – nabízíme vám tři „džiny v láhvi“, kteří vám pomohou odolat pokušení a chutím, abyste splnili své cíle v hubnutí!

Zhubněte do plavek!Produkt Slique Essence je kombinací účinných esenciálních olejů z grapefruitu, mandarinky tanžeriny, citronu, máty klasnaté a rostliny ocotea v jedinečné směsi, která přirozeně podpoří vaše hubnutí. Můžete ji přímo inhalovat před jídly a během dne ke zkrocení chuti k jídlu. Pomůže vám odolat koláči, zmrzlině i dalším pokušením!

Olej Tangerine je zastudena lisovaný ze slupek mandarinky (Citrus reticulata) a je známý svým vysokým obsahem silného antioxidantu limonenu. Jeho svěží, povznášející vůně podporuje pocity štěstí – je to skvělý prostředek pro emoční jedlíky, kteří se přejídají při stresu a depresi, aby se cítili lépe! Může také stimulovat krevní oběh a trávení. Jednoduše ho naneste na místo, kde má pomoci bojovat proti hromadění toxinů.

Revitalizující olej Grapefruit (Citrus paradisi) pochází ze stromů rostoucích v jižní Africe a Kalifornii. Při lokálním použití pomáhá vylučovat toxiny, podporuje hladký vzhled pokožky a při inhalaci vám pomůže v soustředění na stanovené cíle: z výzkumu japonské univerzity v Osace vyplývá, že vůně grapefruitu skutečně posiluje metabolismus a snižuje touhu po jídle!

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MWZmYWUwNj