NAVŠTIVTE NAŠE DALŠÍ WEBY (objednávky Vám rádi sloučíme za jedno poštovné):

www.vseprozdravi-tcm.cz

www.tiande-tcm.cz

 

 

Získejte slevu a další výhody!

Rádi byste nakupovali esenciální oleje a výrobky Young Living pravidelně a za zvýhodněné ceny? Využijte možnosti registrace, která Vám přinese celou řadu výhod. Více informací čtěte zde...

 

ONLINE KATALOG VÝROBKŮ

společnosti Young Living

Katalog produktů Young Living 2019

 

PRŮVODCE "JAK SE NALÍČIT"

se Savvy Minerals (online katalog)

Katalog: Líčení se Savvy Minerals - jak na to?

 

DOPORUČUJEME:

Kosmetika RosMarina

www.stistko.info

Lesní klub Modřínek16. 9. 2017 - Podzim klepe na dveře...

Podzim už nám téměř klepe na dveře, ale pikantní a svěží vůně oleje Pomeranče (Orange) dokáže skvěle povznést vaši náladu a udržet živé vzpomínky na prosluněné léto.

Návrat podzimu znamená i návrat do školy. Braňte se těmto školním usmrkaným dnům a posilujte přirozenou obranyschopnost své rodiny pomocí jedné z nejoblíbenějších směsí Young Living – Zloději (Thieves).Orange, Thieves

Hodně zdraví pro letošní podzim

Posláním oleje Pomeranč (Orange) je přinášet štěstí. Je bohatý na účinný antioxidant d-limonen a jeho vůně vás povzbudí, takže se budete cítit stejně zářivě jako dozlatova zbarvené podzimní listy!

Zloději (Thieves) je směs esenciálních olejů Clove (hřebíček), Lemon (citron), Cinnamon Bark (skořicová kůra), Eucalyptus radiata (eukalyptus úzkolistý) a Rosemary (rozmarýn), které jsou vysoce účinným způsobem, jak posílit vaše zdraví i zdraví celé rodiny.

 

NWFjZT