13. 11. 2017 - Vánoce s vůní esenciálních olejů

Radost z dáváníObdobí svátků je skvělou příležitostí, abyste se setkali s přáteli a rodinou a užívali si drobných radostí života. Ať jde o velké, tradiční oslavy, nebo chvíle, které dodávají této části roku zvláštní kouzlo, nic nenahradí společné vzpomínky a obdarovávání těch, kterých si vážíme nejvíce.

Proto bez ohledu na to, zda půjde o něco nápaditého nebo prostého, o něco slavnostního nebo jen o jednoho z vašich každodenních favoritů, v našem e-shopu si jistě najdete ty pravé dárky obohacené esenciálními oleji - skvělý způsob, jak dát najevo svoji lásku a vděk.

A pokud si přitom najdete také nějakou maličkost pro sebe, my to nikomu nepovíme! :-)

 

Vybíráme pro Vás několik TIPů z naší nabídky:

  • Christmas Spirit – Vánoční nálada – je sladká, kořenitá směs esenciálních olejů z pomeranče, skořice a smrku, která navozuje pocity štěstí, radosti a bezpečí spojené s obdobím svátků. Máte-li směs Christmas Spirit po ruce, stačí otevřít lahvičku a začít rozprašovat.
  • Náš tip na originální dárek – USB difuzér – tiché a praktické řešení, jak si vychutnat přirozené výhody esenciálních olejů na pracovišti nebo při cestách se svým notebookem nebo i v autě.
  • Novinka v naší nabídce – náramek a náhrdelník z lávových kamenů, které fungují jako Váš osobní difuzér. Tyto elegantní šperky z korálků z lávového kamene rozhodně zaujmou – naneste na korálky své oblíbené esenciální oleje a jejich vůně se bude zlehka uvolňovat.
  • Hodit by se Vám mohl také kuličkový aplikátor s esenciálními oleji Stress Away (Antistres) – skvělý přírodní prostředek, který pomáhá překonávat stresové situace v každodenním životě. A těm se řada z nás v předvánočním čase jen obtížně vyhýbá.
  • Sázkou na jistotu jsou tradiční „vůně Vánoc“ v podobě esenciálních olejů: pomeranč, zázvor, hřebíček, skořice, smrk či jedle. Vybrané oleje najdete v e-shopu v sekci "NÁŠ TIP: VÁNOČNÍ NABÍDKA".

 

Pro objednávky nad 3 000 Kč jako vždy platí, že poštovné za Vás platíme my!

 

Budeme velmi potěšeni, pokud u nás najdete inspiraci na dárky pro své nejbližší...

Přejeme Vám příjemně prožitý předvánoční čas a esenciálními oleji provoněné Vánoce!

 


 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MjcxO