NAVŠTIVTE NAŠE DALŠÍ WEBY (objednávky Vám rádi sloučíme za jedno poštovné):

www.vseprozdravi-tcm.cz

www.tiande-tcm.cz

 

 

Získejte slevu a další výhody!

Rádi byste nakupovali esenciální oleje a výrobky Young Living pravidelně a za zvýhodněné ceny? Využijte možnosti registrace, která Vám přinese celou řadu výhod. Více informací čtěte zde...

 

ONLINE KATALOG VÝROBKŮ

společnosti Young Living

Katalog produktů Young Living 2019

 

PRŮVODCE "JAK SE NALÍČIT"

se Savvy Minerals (online katalog)

Katalog: Líčení se Savvy Minerals - jak na to?

 

DOPORUČUJEME:

Kosmetika RosMarina

www.stistko.info

Lesní klub Modřínek13. 11. 2017 - Vánoce s vůní esenciálních olejů

Radost z dáváníObdobí svátků je skvělou příležitostí, abyste se setkali s přáteli a rodinou a užívali si drobných radostí života. Ať jde o velké, tradiční oslavy, nebo chvíle, které dodávají této části roku zvláštní kouzlo, nic nenahradí společné vzpomínky a obdarovávání těch, kterých si vážíme nejvíce.

Proto bez ohledu na to, zda půjde o něco nápaditého nebo prostého, o něco slavnostního nebo jen o jednoho z vašich každodenních favoritů, v našem e-shopu si jistě najdete ty pravé dárky obohacené esenciálními oleji - skvělý způsob, jak dát najevo svoji lásku a vděk.

A pokud si přitom najdete také nějakou maličkost pro sebe, my to nikomu nepovíme! :-)

 

Vybíráme pro Vás několik TIPů z naší nabídky:

  • Christmas Spirit – Vánoční nálada – je sladká, kořenitá směs esenciálních olejů z pomeranče, skořice a smrku, která navozuje pocity štěstí, radosti a bezpečí spojené s obdobím svátků. Máte-li směs Christmas Spirit po ruce, stačí otevřít lahvičku a začít rozprašovat.
  • Náš tip na originální dárek – USB difuzér – tiché a praktické řešení, jak si vychutnat přirozené výhody esenciálních olejů na pracovišti nebo při cestách se svým notebookem nebo i v autě.
  • Novinka v naší nabídce – náramek a náhrdelník z lávových kamenů, které fungují jako Váš osobní difuzér. Tyto elegantní šperky z korálků z lávového kamene rozhodně zaujmou – naneste na korálky své oblíbené esenciální oleje a jejich vůně se bude zlehka uvolňovat.
  • Hodit by se Vám mohl také kuličkový aplikátor s esenciálními oleji Stress Away (Antistres) – skvělý přírodní prostředek, který pomáhá překonávat stresové situace v každodenním životě. A těm se řada z nás v předvánočním čase jen obtížně vyhýbá.
  • Sázkou na jistotu jsou tradiční „vůně Vánoc“ v podobě esenciálních olejů: pomeranč, zázvor, hřebíček, skořice, smrk či jedle. Vybrané oleje najdete v e-shopu v sekci "NÁŠ TIP: VÁNOČNÍ NABÍDKA".

 

Pro objednávky nad 3 000 Kč jako vždy platí, že poštovné za Vás platíme my!

 

Budeme velmi potěšeni, pokud u nás najdete inspiraci na dárky pro své nejbližší...

Přejeme Vám příjemně prožitý předvánoční čas a esenciálními oleji provoněné Vánoce!

 


 

NGQxYTA