Představujeme novinku: řada esenciálních olejů Animal Scents pro Vaše domácí mazlíčky!27. 3. 2018 - Neuvěřitelné do 5 minut se Savvy Minerals

Myslíte si, že nemáte čas na make-up? Zamyslete se znovu! Dokonce i mezi poradami, pochůzkami, hrami s dětmi a dalšími aktivitami vám Savvy Minerals by Young Living umožní najít si čas pro sebe a upravit se s pěti produkty za pouhých pět minut. S tímto základním návodem k líčení a sadou vhodných štětců na make-up můžete kdykoli dosáhnout upraveného a přitom přirozeného vzhledu.

Podívejte se na názorné video, kde se dozvíte, jak nanášet oční stíny, základový pudr, oční linku, tvářenku a lesk na rty!

 

1. Savvy Minerals Foundation

Základový pudr Savvy Minerals FoundationPoužijte tento základový pudr jako výchozí prvek pro dosažení bezvadného vzhledu – jeho vrstvitelné složení vám umožní vytvořit transparentní až úplné překrytí.

Jak nanést základový pudr

Vyberte si vhodný štětec pro základ. Otevřete nádobku se základovým pudrem a malé množství pudru odklepněte do víčka nádobky. V tomto základovém pudru zakružte štětcem, oklepněte přebytek a nanášejte pudr krouživými pohyby. Pro ještě větší kontrolu a překrytí stříkněte na štětec 2–3krát Savvy Minerals Misting Spray, než se dostanete k minerálům.

NÁŠ TIP: Základový pudr Savvy Minerals Foundation je zařazen do několika kategorií podle odstínů neboli podtónů pleti – teplý a studený pro světlejší odstíny a neutrální pro tmavší odstíny pleti. Zajímá vás, jaký máte podtón? Lidé s teplými odstíny mají žíly na zápěstí a v ohybu lokte se zelenavým nádechem, kdežto ti se studenými odstíny je mají namodralé.

2. Savvy Minerals Eyeshadow

Oční stíny Savvy MineralsDodejte svým očím výraz a působivost našimi očními stíny na bázi minerálů! S těmito bohatými odstíny a univerzálními barvami můžete vykouzlit jakýkoli vzhled, přirozený nebo výrazný.

Jak nanést oční stíny

Naberte pudr štětcem na oční stíny a poklepáním z něj odstraňte přebytečné množství. Naneste jej na víčka a vrstvěte a míchejte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku, s nímž budete spokojena!

NÁŠ TIP: Svůj zjištěný odstín pleti můžete využít nejen pro výběr základového pudru. Teplé podtóny vypadají skvěle se zlatými a broskvovými barvami, jako je u očních stínů Spoiled a Unscripted, kdežto studené září společně s šedými a modrými tóny, což je Determined nebo Wanderlust.

3. Savvy Minerals Lip Gloss

Lesk na rty Savvy MineralsNejlepší lesk na rty, když jste v poklusu? Něco snadného, ale fantastického! Náš Savvy Minerals Lip Gloss přírodního původu dodá barvu a lesk v několika tazích štětcem.

Jak nanést lesk na rty

Použijte tento nádherný lesk samotný pro přirozený vzhled nebo jej naneste na rtěnku Savvy Minerals Lipstick pro větší oživení.

Zajímavost: Savvy Minerals Lip Gloss je obohacen čistým esenciálním olejem Peppermint pro štiplavou a mátově svěží vůni.

4. Savvy Minerals Eyeliner

Oční linky Savvy MineralsPrášková konzistence Savvy Minerals Eyeliner hladce klouže, nabízí vrstvitelnou barvu, která je dostatečně univerzální pro jakýkoli vzhled, a zajistí odolnost, ať už děláte cokoli!

Jak nanést oční linky

Stříkněte na svůj oblíbený štětec na oční stíny sprej Savvy Minerals Misting Spray pro tekutý efekt očních linek nebo použijte suchý štětec pro hebký a prostý vzhled. Ať zvolíte jakoukoli možnost, snažte se nanést linku co nejtěsněji k řasám.

Zajímavost: Tyto oční linky jsou stejně jako všechny produkty řady Savvy Minerals vyrobeny bez levných plnidel, jako je mastek a bismut. Namísto nich obsahují základ z vysoce kvalitní slídy pro jemné a hladké nanášení.

5. Savvy Minerals Blush

Tvářenka Savvy MineralsPropůjčte své pleti zářivost a přirozenou barvu pomocí tvářenky Savvy Minerals Blush. Tato odolná tvářenka vám zajistí krásnou zdravou barvu po celý den.

Jak nanést tvářenku

Po použití Savvy Minerals Foundation nasypejte Savvy Minerals Blush do víčka nádobky a zakružte v tomto pudru štětcem na tvářenku. Nemáte jasno, kam nanést tvářenku? Skvělým místem, kde začít, jsou jablíčka tváří, pak postupujte směrem ven k lícním kostem a spánkům.

NÁŠ TIP: Použijte kteroukoli ze tří barev – I Do Believe You’re Blushin’, Passionate a Smashing — a to buď pouze jednu z nich, aby vznikl přirozený, zářivý ruměnec, nebo buďte kreativní a smíchejte několik odstínů dohromady, vytvoříte tak vlastní barevný tón!

 

Který produkt řady Savvy Minerals nejvíc toužíte vyzkoušet?

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OTdjZ