Nakupujte čisté květinové vody (hydroláty) z kolekce Provence. K dispozici do vyprodání zásob.7 každodenních použití Stress Away

Díky od přírody lahodným vůním, které vydávají limetka, vanilka, levandule a další, není žádným překvapením, že směs esenciálních olejů Stress Away je jedním z nejznámějších produktů Young Living! Když zachytíte tu citrusově sladkou vůni, nic vás nezastaví, zhluboka se nadechnete a relaxujete – i v tom nejpernějším dni.


Jak můžete do svého každodenního života vnést ještě více přínosů směsi Stress Away? Přečtěte si naše tipy, které tuto směs učiní jedním z vašich nejpoužívanějších esenciálních olejů.

 

Stress Away směs esenciálních olejů1. Rozprašte stres

Rozptylujte Stress Away v difuzéru, když se vrátíte domů po dlouhém dni, a najděte si chvíli pro oddech, uvolnění či meditaci. Taková chvíle příjemného odpočinku vám může pomoci přepnout vaše myšlenky a připomenout, abyste investovali svůj čas i prostředky do věcí, které můžete změnit, namísto do věcí, které změnit nemůžete.


2. Tip pro muže pečujte o své vousy

Přidejte Stress Away do svého oleje na vousy a budete vonět, jako byste se právě vrátil z dobrodružství v exotické přírodě. Dřevitá, citrusová vůně Stress Away oleji dodá skvělé neutrální aroma, které vám pomůže zůstat svěží. Přidejte pár kapek do kokosového oleje a propůjčte své bradce lesklý a uhlazený vzhled!


3. Nechejte se inspirovat

Pronikavě jasná vůně limetky ve směsi Stress Away dodává této směsi povznášející vlastnosti, tudíž vás může inspirovat, zatímco něco tvoříte, pracujete či plánujete. Pomozte udělat prostor větší kreativitě a rozptylujte Stress Away na svém stole, ve své pracovně nebo v kuchyni.


4. Uvolněte se jako v lázních

Přidejte Stress Away do kouřící vody ve vaně nebo do příjemné lázně na nohy. Je to právě to, co vám pomůže se zklidnit a užít si trochu relaxace po dlouhém pracovním dni nebo po návratu z cesty.


5. Milujte své kadeře

Cedrové dřevo ve Stress Away dodává této směsi uzemňující, teplou vůni, kterou si budete chtít brát všude s sebou. Vmasírujte Stress Away do vlasové pokožky i do vlasů a vychutnejte si vůni, která vás bude obklopovat po celý den.


Stress Away kuličkový aplikátor (roll-on)6. Vytvořte si sladkou vůni

Stress Away je jedinečná směs, protože jako jediná směs esenciálních olejů Young Living obsahuje vanilku. Esenciální olej Vanilla je díky své mimořádné sladkosti skvělou složkou směsi a dodává jí cukrově sladké aroma, z něhož se vám budou sbíhat sliny. Kombinujte Stress Away s několika kapkami jednoho z našich jednodruhových esenciálních olejů a nechejte se inspirovat svými vlastními kreacemi.


7. Dopřejte si na cestách únik od civilizace

Stress Away se dodává nejen v tradičních lahvičkách na esenciální oleje, ale také v pohodlném kuličkovém aplikátoru, což znamená, že si můžete vzít exotické vůně limetky, vanilky a levandule prostě kamkoli. Mějte tuto klasiku ve své kabelce, kosmetické taštičce, ve voze nebo na stole a až budete padat pod tíhou úkolů, naneste ji na zátylek a spánky.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjViM2