Nakupujte čisté květinové vody (hydroláty) z kolekce Provence. K dispozici do vyprodání zásob.Pro naše nejmenší jen to nejlepší!

Nová řada "Seedlings" od Young Living nabízí esenciálními oleji obohacené produkty pro děti, které byly pečlivě zředěné pro citlivou dětskou pokožku. Šetrné produkty na rostlinné bázi, bez škodlivých ingrediencí, byly vyvinuty speciálně pro péči o naše nejmenší a bezstarostnou pohodu rodičů.

 

Proč Seedlings?Seedlings - nová řada pro nejmenší

  • Chcete vědět, že to, co dáváte svému dítěti, je nejčistší, nejryzejší produkt, jaký jen existuje.
  • Kontrolujte, co lze kontrolovat.
  • Jistota, že pro své dítě používáte to nejlepší.
  • Protože už nejde jen o vás.
  • Rodičovství je péče a pozornost každičký den, někdy každou hodinu nebo minutu.

 

Produkty Seedlings byly vyvinuty speciálně pro citlivou dětskou pokožku a obsahují přírodní složky na rostlinné bázi. Jsou hypoalergenní. Neobsahují sulfáty, parabeny, ftaláty, ropné produkty, syntetické konzervanty, syntetické vonné přísady ani umělá barviva.

 

Řada Seedlings obsahuje:

Dětské tělové mléko má jemné složení na rostlinné bázi s rychlou vstřebatelností do pokožky a s lehkou vůní díky naší konejšivé směsi esenciálních olejů Calm – ideální po koupeli nebo před spaním.

Dětský olej je vyvinut speciálně pro nejmenší děti, jejichž citlivé pokožce dodává vlhkost a výživu díky složkám na rostlinné bázi a esenciálním olejům. Používejte kdykoli během dne nebo produkt zařaďte do večerní hygieny na podporu klidného spánku.

Krém pod plenky je vyroben stoprocentně ze složek přírodního původu, včetně stoprocentně čistých esenciálních olejů, rostlin a oxidu zinečnatého v jiné formě, než je nanoforma. Tento hustý, levandulí provoněný krém lze použít před spaním nebo kdykoli v situacích, kdy může být nevyhnutelné ponechat plenky dítěti delší dobu. Mimořádně šetrné, jemné složení – vyvinuté speciálně pro choulostivou pokožku vašeho děťátka – vstřebá vlhkost a pomáhá udržovat správné zvlhčení kůže.

Vlhčené dětské ubrousky mají jemné složení s obsahem čistých esenciálních olejů pro šetrné mytí a konejšivou vůni. Tyto ubrousky, vyrobené z pevného, avšak měkkého materiálu, důkladně čistí a současně zanechají pokožku osvěženou a vláčnou.

Dětská mycí emulze & šampon – toto jemné, šetrné složení nedráždivé pro oči je stoprocentně na rostlinné bázi a pokožka i vlasy jsou po umytí čisté a hebké. Složení přírodního původu je lehce provoněno naší směsí Calm obsahující levanduli, koriandr, bergamot, ylang-ylang a muškát, je bez sulfátů a vhodné pro vegany – ideální pro každý den.

 

Seedlings - nová řada pro nejmenší

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MjljM