Nové tuhé deodoranty na čiště přírodní bázi v nabídce. Už jste je vyzkoušeli?


Náš příběh

Aromaterapie mne i moji rodinu provází již řadu let. Baví mě neustále objevovat její nekonečné možnosti a jsem šťastná za každého člověka, kterého k ní přivedu a zamiluje se do vonných olejů stejně jako já.

S esenciálními oleji Young Living jsem se seznámila opravdu v pravý okamžik – právě na počátku mého prvního těhotenství. A kdy jindy má člověk větší potřebu hledat nové, alternativní cesty a vyhýbat se syntetickým látkám a chemii, než zrovna v tomto krásném životním období, kdy uvnitř vyrůstá nový, naprosto čistý život.

Olejíčky mi provoněly celé těhotenství, které bylo – věřím, že i díky nim – naprosto bezproblémové a pohodové. Pomohly mi utvořit si velmi blízkou vazbu s našim ještě nenarozeným miminkem, překlenout bez farmak všechna nachlazení, drobné zdravotní potíže a byly mi také velmi užitečným společníkem během porodu. Naše dcera byla od narození zdravým, spokojeným a voňavým miminkem. Její nejoblíbenější značkou parfému byla směs Gentle Baby od Young Living. :-)S vůní levandule...

Od té chvíle se naše rodina rozrostla o dalšího člena a esenciální oleje nás i naše okolí provází na každém kroku. Jsou vždy první volbou při řešení jakéhokoliv zdravotního problému, psychické nepohody nebo prostě jen prostředkem pro spokojenější žití. Budeme rádi, pokud stejnou službu poskytnou esenciální olejíčky i Vám.

Protože jsem původně vystudovala ekonomii a finance a 10 let pracovala v bankovnictví, cítím nyní potřebu doplnit si  vzdělání z oblasti aromaterapie. V současné době proto studuji Holistickou aromaterapeutickou školu pod záštitou České aromaterapeutické společnosti a účastním se i dalších kurzů, přednášek a seminářů o aromaterapii nebo bylinkách. Příležitostně pořádám setkání s esenciálními olejíčky v mateřských centrech, (lesních) školkách a také v Brně v našem studiu.

Své zkušenosti s aromaterapií a výrobou přírodní kosmetiky budu ráda sdílet i s Vámi!

Ing. Lucie Rolná

 

O naše zkušenosti se rádi podělíme i s Vámi - napište nám na info@esencialniolejicky.cz nebo na facebook Esenciální olejíčky.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDk0NWMzY